KOCAELI GEZILECEK YERLER 2

Hakkımızda

kocaeligezilecekyerler.com Dijital Dünyanın kapılarını sonuna kadar aralamış ve bu aralayış sonrasında kendine bir yer edinmiş yeni, eğlenceli ve merak uyandırıcı blog olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar ki süreçte birbirinden farklı konuyu ele almış, maceracı, gezgin, araştırmacı ve eğlence ruhunu içinde barındıran pek çok kişiye ev sahipliği yapmış paylaştığı içerikler ile birlikte bilgi sunarken, bilgi edinmiş. Öğretirken, öğrenmiştir.

Ayrıca kocaeligezilecekyerler.com içerisinde barındırdığı farklı kategoriler ile birlikte Kocaeli sektöründe görev üstlenmiş, işletmelerin dijital pazarlama’da kendilerine yer bulmalarına olanak sağlamış, günden güne büyüyen hizmet sektöründe elini taşın altına koyarak pazar alanı oluşturmuştur.

Sizler de ailemizin bir parçası olarak, araştırmacı insanlar topluluğumuza katılabilir sosyal medya’da arkadaşımız olabilir, etkinlik, kampanya ve haberlerimizden anında haberdar olabilir, yararlanabilirsiniz.

Ayrıca bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak dijital büyümemize yardımcı olabilir, çorbaya tuzunuzu katabilirsiniz. 🙂